MJ Bridal Couture logo

Individuali suknelė lyg antra
oda svarbiausiai Jūsų dienai

Paskubėkite registruotis nemokamai konsultacijai!

likusių vietų šį mėnesį..
0

NAUJIENA!

SS24 vestuvinių suknelių kolekcija

Individualus vestuvinių suknelių modeliavimas ir siuvimas

Nuo ko prasideda Jūsų svajonių suknelės sukūrimas:

Vestuvinių suknelių siuvimo procesas
Pirminė konsultacija

Tam, kad procesas vyktų sklandžiai, būtų labai gerai, kad prieš atvykstant į pirminę konsultaciją turėtumėte pradinę vestuvinės suknelės viziją. Aišku, jeigu jos dar neturite, pokalbio metu ją išgrynintumete! Pradžiai užteks vos keletos Jums patinkančių vestuvinių suknelių nuotraukų. Toliau bendraujant, suvokiant Jūsų skonį, stilių, asmenybę, matant Jūsų figūros ypatumus bei aptariant pačios šventės vietą, laiką ir kitus svarbius aspektus, galėsiu patarti, koks įvaizdis Jums labiausiai tiktų. Konsultacijos metu aptarsime, kokį kirpimą, kokius audinius pasirinkti, ko vertėtų vengti, ką reiktų pabrėžti ir t.t. Galutinai suderinus eskizus, audinius, dekoro elementus ir Jus išmatavus, galima bus paskaičiuoti galutinę suknelės kainą ir surašyti avansinę sutartį.

Išlaisvinkite individualumą

Pirmą vizitą rekomenduočiau planuotis ne anksčiau kaip likus 12 mėnesių iki vestuvių datos. Kuriant vienetinę Jūsų svajonių suknelę matavimų skaičius būna gana įvairus, siekiantis nuo 3 iki 7 vizitų, priklausomai nuo Jūsų pasirinkto vestuvinės suknelės modelio, dekoro gausos ir technikos, vestuvių datos bei kitų aplinkybių ir veiksnių. Svarbiausia nepamiršti, kad individuali MJ Bridal vestuvinė suknelė yra siuvama tik Jums, o kiekviena mūsų aprengta nuotaka yra individuali ir unikali. Todėl reiktų suprasti, kad kiekvienas procesas turi savo išskirtinumų. Tobulas rezultatas – tai bendras projektas, paremtas mano gilia ir ilgamete patirtimi bei Jūsų atvirumu, nuoširdumu ir pasitikėjimu, ko pasekoje ir gimsta stebuklai – svajonių išsipildymas taip lauktą vestuvių dieną.

Vestuvinės suknelės Vilniuje
Jolanta Malvicienė - MJ Bridal Couture
Matavimai ir korekcijos

Individualios vestuvinės suknelės kūrimo procesas – tai kūrybinis kelias iki Jūsų svajonių suknelės. Tam, kad pasiekti pačių tobuliausių rezultatų, bus reikalingas ir Jūsų įsitraukimas ir dėmesys. Individualios vestuvinės suknelės sukūrimo metu turėsime ne vieną susitikimą, kurio metu aptarsime net ir pačias smulkiausias, Jums aktualias detales. MJ Bridal Couture sukurtos vestuvinės suknėlės yra ne tik individualiai pasiūtos būtent Jums, puikiai atskleidžiančios Jūsų asmenybę, figūros privalumus, bet ir patogios dėvėti. Kad Jūsų suknelė šventės dieną būtų lyg antra oda, yra reikalingi būtiniausi matavimai ir korekcijos.

Jūsų svajonių suknelė

Visada nuoširdžiai smagu matyti savo nuotakų spindinčias akis paskutinių matavimų metu. Tai bene viena jautriausių akimirkų šios bendros MJ Bridal Couture ir klientės kūrybinės kelionės metu. Tik skiriant išskirtinį dėmesį net ir smulkiausioms detalėms, įsiklausant ir įsigilinant į kiekvienos nuotakos poreikius galiu drąsiai teigti, kad bendrų pastangų dėka Jūsų individuali vestuvinė suknelė neliks nepastebėta, o teigiamos emocijos išliks ne tik nuotraukose, bet ir Jūsų atmintyje dar ilgai ilgai.

Individuali vestuvinė suknelė

Laimingos MJ Bridal Couture nuotakos

Eglė

Patys puikiausi atsiliepimai ir didžiausias AČIŪ MJ Bridal Couture bei dizainerei Jolantai, kuri sukūrė mano svajonių vestuvių suknelę! ✨🤍✨ Jolanta labai profesionali, maloniai bendrauja, kūrybiška, deganti aistra savo darbui, turinti puikų skonį ir gebėjimą ne tik išgirsti, suprasti norus, bet ir idėjas paversti realybe, ieškoti nestandartinių sprendimų 🫶 visas suknelės kūrybos procesas buvo sklandus, kiekvieno susitikimo metu Jolanta kruopščiai derino detales, puikiai suprato, kokio stiliaus suknelės noriu, palaikė dėl įdomesnių sprendimų (asimetrija, atviras kirpimas priekyje, kliošas šone, storesnis diržas per liemenį, dekoro detalė pečių zonoje). Taip pat pasiūlė turėti ir pasiuvo prisegamą šleifą, kuris suteikė šventiškumo, prabangos ir ceremonijos metu atrodė didingai ✨ Suknelė buvo tikrai m a n o, unikali ir išskirtinė 🤍 labai nuoširdžiai rekomenduoju rinktis MJ Bridal Couture, galite visiškai pasitikėti, kad jūsų suknelė bus tobula, sukurta ir pritaikyta būtent Jums❤️

Evelina

Viskas tobula, nuo pirmo vizito. Jolanta tiesiog nuostabi, sukurs tokią suknelę, kuri atspindės, būtent tai, kas esi, kad vestuvių dieną jaustumeisi nepakartojama.
Ačiū

Gabrielė

Nuosirdziausios rekomendacijos! Nuo pat pirmo susitikimo su Jolanta pasijauciau 100% rami, kad turesiu tobula suknele per savo vestuves. Esu labai dekinga uz patarimus, pagalba ir atsizvelgima i tai, kas man grazu ir patogu:) aciu ir didziausios sekmes darbuose!

Goda

Nuoširdžiausios rekomendacijos. Esu labai labai dėkinga Jolantai ir Linai kurios išpildė visus mano norus,kad ta diena jausčiausi nepakartojamai. Rekomenduoju labai labai. 🌸

Greta

Viskas tobula, nuo pirmo vizito. Jolanta tiesiog nuostabi, sukurs tokią suknelę, kuri atspindės, būtent tai, kas esi, kad vestuvių dieną jaustumeisi nepakartojama.
Ačiū

Guoda

Nuo pirmo susitikimo žinojau, kad viskas bus tobulai, o taip ir buvo. Jolanta man sukūrė unikialią, stilingą, kokybiška ir labai patogią suknelę. Taip pat pasiuvo ir labai lengvą ir stilingą trumpesnį sijoną vakarui – taigi viena suknelė ir 2 įvaizdžiai.
Esu labai patenkinta, vertėjo pasivažinėti iš Vilniaus į Kauną. Labai rekomenduoju!

Ieva

Viskas tobula, nuo pirmo vizito. Jolanta tiesiog nuostabi, sukurs tokią suknelę, kuri atspindės, būtent tai, kas esi, kad vestuvių dieną jaustumeisi nepakartojama.
Ačiū

Julija

Su Jolantos kurta suknele susidūriau per kolegės vestuves – suknelė alsavo kokybe ir originalumu. Tad kai pradėjau planuoti savo vestuves, nusprendžiau apsilankyti. Tai buvo vienintelis salonas, į kurį nuėjau – daugiau ieškoti tiesiog nereikėjo.
Visų pirma, Jolanta moka girdėti klientą. Pamačiusi žmogų, ji įsigilina į jo asmenybę, į lūkesčius, tačiau jei mato, kad svajonės prasilenkia su realybe, moka švelniai nukreipti į rezultatą, kuris jums tikrai nepadarys gėdos. Nuo pat pirmojo mūsų pokalbio supratau, kad ji mane pažįsta ir mato, kaip nuluptą. Nepamiršiu ant stalo gulinčių dviejų suknelių eskizų – vienas, paprastesnis, buvo tai, kaip save visada įsivaizdavau, atrodė kaip ištraukta iš mano galvos vizija, kitas eskizas, kaip ji pasakė „tai, kuo tu galėtum būti“. Spėkite, ką pasirinkau 😊 Suknelės kūrime svarbiausia – komanda, todėl norėtųsi padėkoti ir auksarankei siuvėjai, kuri šią viziją įgyvendino.
Protinga būtų suknelę parduoti, tačiau šiai dienai vis dar negaliu – kas kart išsitraukus visi atsiminimai pabunda iš karto. Ačiū už šį nerealų jausmą!

Otilija

Viskas tobula, nuo pirmo vizito. Jolanta tiesiog nuostabi, sukurs tokią suknelę, kuri atspindės, būtent tai, kas esi, kad vestuvių dieną jaustumeisi nepakartojama.
Ačiū

Rusnė

Viskas tobula, nuo pirmo vizito. Jolanta tiesiog nuostabi, sukurs tokią suknelę, kuri atspindės, būtent tai, kas esi, kad vestuvių dieną jaustumeisi nepakartojama.
Ačiū

Sonata

Jolanta yra nuostabus žmogus, sugebantis įgyvendinti didžiausias svajones ! Esu dėkinga Jolantai už vestuvinę suknelę, kuri pranoko visus lūkeščius ! Labai labai rekomenduoju, visuomet patars, padės ir nenuvils ! Ačiūū !

Paskubėkite registruotis nemokamai konsultacijai!

likusių vietų šį mėnesį..
0

Individualus vestuvinių suknelių modeliavimas ir siuvimas

Daugiau MJ Bridal Couture nuotaikų

Dažniausiai užduodami klausimai

Suprantu, kad išsirinkti vestuvinę suknelę gali būti vienas iš svarbiausių, bet kartu ir maloniausių sprendimų planuojant vestuves. Norint, kad šis procesas būtų kuo sklandesnis ir malonesnis, verta būtų atkreipti į keletą aspektų prieš atvykstant į konsultaciją:

 1. Biudžetas. Pirmas žingsnis – nuspręsti, kiek esate pasirengusi išleisti. Tai padės pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį modeliuojant ir siuvant Jūsų svajonių suknelę.
 2. Kreiptis kuo anksčiau. Labai rekomenduoju pradėti rūpintis savo vestuvine suknele likus mažiausiai 6-9 mėnesiams iki vestuvių datos. Tai itin svarbus aspektas, kadangi vestuvinės suknelės modeliavimas, siuvimas ir pritaikymas gali išties užtrukti. Visai tai priklauso ir nuo pasirinkto audinio ir kitų pakeitimų, kurių neretai pasitaiko išties nemažai!
 3. Patinkančių suknelių pavyzdžiai. Naršykite vestuvinių žurnalų puslapiuose, socialinėse medijose, ir svetainėse ieškodami įkvėpimo. Tai padės suformuoti idėją apie pageidaujamą stilių.
 4. Vestuvių vieta bei laikas. Vestuvinės suknelės stilius turėtų atitikti vestuvių vietą ir metų laiką. Pavyzdžiui, paplūdimio vestuvėms tiks lengvesnė suknelė, o žiemos vestuvėms – šiltesnės medžiagos.
 5. Būkite atviros naujovėms. Būkite atviros naujoms idėjoms ir stiliams. Kartais suknelė, kuri atrodo neįspūdingai ant pakabos, apsirengus gali tapti tobula.

Atminkite, kad jūsų vestuvinė suknelė turėtų atspindėti jūsų asmenybę ir vestuvių stilių. Pasirinkimas gali užtrukti, tačiau svarbu, kad jis būtų malonus ir nesukeltų streso. Į šį procesą žiūrėkite kaip į galimybę išreikšti save ir mėgautis vienu iš ypatingiausių įvykių Jūsų gyvenime. Na, o aš būčiau laiminga lydėdama šiuo keliu Jus Jūsų vestuvinės suknelės kūrimo procese!

Siūti vestuvinę suknelę gali būti vertingesnis pasirinkimas nei jos nuoma dėl keleto priežasčių:

 1. Individualumas ir pritaikymas: Siuvant suknelę, galima užtikrinti, kad ji bus pritaikyta pagal jūsų asmeninius norus ir kūno ypatumus. Tai suteikia galimybę turėti unikalią suknelę, kuri puikiai atitinka jūsų skonį ir figūrą.

 2. Emocinė vertė: Vestuvinė suknelė, kuri yra specialiai sukurta jums, gali turėti didelę emocinę vertę. Tai gali būti kaip brangus prisiminimas, kurį galėsite saugoti ar net perduoti ateities kartoms.

 3. Kokybės kontrolė: Siuvant suknelę, galite pasirinkti aukštos kokybės medžiagas ir užtikrinti, kad kiekviena detalė bus atlikta pagal aukščiausius standartus.

 4. Lankstumas keitimų atžvilgiu: Jei jūsų figūra pasikeis arba norėsite pakeisti tam tikrus suknelės dizaino aspektus, tai bus lengviau padaryti, jei suknelė siuvama individualiai.

 5. Išvengiama papildomų išlaidų: Nuomojant suknelę, gali tekti mokėti už draudimą, valymą arba baudas už sugadinimus. Įsigijus suknelę, šių papildomų išlaidų išvengiama.

 6. Pasirinkimo įvairovė: Siuvant suknelę, galite pasirinkti iš daugybės dizainų, audinių ir detalių, tuo tarpu nuomojant, pasirinkimas gali būti ribotas.

Žinoma, reikėtų atsiminti, kad siuvimas gali būti brangesnis ir užtrukti ilgiau nei nuoma. Tačiau jei vertinate asmeninį stilių, kokybę ir norite turėti suknelę, kuri tampa jūsų gyvenimo dalimi, tai gali būti verta investicija.

Registracija NEMOKAMAI konsultacijai

likusių vietų šį mėnesį..
0
Atgal
Registruokitės konsultacijai
Skambinkite
Parašykite per Messenger


  Laukeliai pažymėti (*) yra privalomi.

  NAUJIENA! SS24 vestuvinių suknelių kolekcija!
  This is default text for notification bar